Střelba kombo po cloně

přidáno: 24. 9. 2012 22:47, autor: Tomas Cada   [ aktualizováno 24. 9. 2012 23:22 ]

Každý hráč potřebuje míč pro tento dril. Trenér stojí blízko vrcholu tříbodové čáry. První hráč dribluje agresivně proti cloně (kužel) a okolo ní. Poté přidá hráč jeden dribling a před třetím kuželem vystřelí z jumpu. Můžeme stanovit počet košů, které má hráč dát.

Hráč si doskočí svoji střelu a přihraje míč trenérovi, který je u vrcholu tříbodové čáry. Hráč probíhá okolo spodní clony (kužel), dostává přihrávku od trenéra zpět a střílí za tři body. Svoji střelu si opět sám doskočí a zařadí se na konec zástupu. Zatímco první hráč takto střílí druhou střelu, tak další hráč ze zástupu dribluje stejným způsobem jako před ním první hráč a střílí.První hráč dribluje okolo clony a přečte, že jeho obránce ho jde bránit pod clonou, takže vystřelí za 3 body.

Po střelbě za 3 body jde hráč pro doskok a přihrává trenérovi. Po přihrávce běží okolo dolní clony na perimetr, dostává míč od trenéra a střílí za tři body. Svoji střelu si opět doskočí a jde se zařadit do zástupu. V průběhu druhé střely dribluje druhý hráč ze zástupu směrem k cloně a střílí za tři body. Hráči si počítají body a jsou na konci drilu adekvátně oceněni trenéremComments